Коледни звезди

Публикувано от receptite на 16.12.2010 г. | Прегледи: 21
|

150 гр. брашно ,150 гр. масло ,70 гр. пудра захар ,70 гр. бадеми ,1 белтък ,1 щипка канела(на око и

koledni-zvezdi

Коментари
Проверка за роботи