Мексикански телевизионен канал предложи на Гуардиола и Моуриньо да работят като коментатори по време на Евро 2012

Публикувано от martin на 01.06.2012 г. | Прегледи: 13
|

/БТА/ Мексикански телевизионен канал предложи на старши треньор на Реал (Мадрид) Жозе Моуриньо и на бившия наставник на Барселона Хосеп Гуардиола, да работят заедно като експерт-коментатори по време н

meksikanski-televizionen-kanal-predlozhi-na-guardiola-i-mourinio-da-rabotqt-kato-komentatori-po-vreme-na-evro-2012

Коментари
Проверка за роботи