Мъжете и лъжите Една приятелка обича да казва „Мъжете се сменят, лъжите остават същите”. Питам се дали някога ще срещна мъж, чиято лъжа да е малко по-оригинална от изтритите до болка, които чуваме ежедневно. Не съм сигурна дали за това е нужно по-добро въображение, ум или просто достатъчно наглост, но наистина ми се иска да чуя нещо ново, което да разнообрази сивотата на еднообразните им измишльотини.
Според психолозите най-често лъжем, когато ни е страх да не изгубим нещо или някого. Но това също съм го чувала като оправдание, когато съм „сгащвала” някого в лъжа. Други пък твърдят, че когато лъжем мозъкът ни работи на по-бързи обороти, в сравнение с моментите, в които сме откровени. Ако това е така, вероятно съм срещала мъжете с най-бързо работещи мозъци на света.
прочети оригиналния текст »


Мъже
| лъжите измишльотини страх лъжа оправдание мъже

Подобни Коментари Гласували


-->



Приятели:  ▪   Портал Кариерист  ▪   Информер.БГ  ▪   Antiki.bg  ▪   ZaNeya.com  ▪   Рецепти  ▪ Бутон за сайтаБутон за Вашия сайт | Какво е НаКафе.НЕТ? | Условия за ползване | За реклама | Контакти | RSS - NaKafe.net Facebook - NaKafe.net Twitter - NaKafe.net