Телешко варено | Диетата на д-р Пиер Дюкан »

Публикувано от go6o78 на 18.01.2010 г. | Прегледи: 90
|

750 гр телешко месо
1 глава лук
2 големи моркова
черен пипер на зърна
дафинов лист
сол
магданоз

teleshko-vareno--dietata-na-d-r-pier-diukan
Коментари
Проверка за роботи